Ochraniacze TSG Junior Set Black

  Ochraniacze TSG Junior Set Black

  269,00 zł

  Ochraniacze to podobnie jak kask niezbędny dodatek zapewniający twojemu dziecku bezpieczną zabawę. W razie upadku na rowerze ochraniacze doskonale ochronią kolana przed urazami, natomiast rolkarzom dodatkowo zabezpieczą łokcie i nadgarstki. Ochraniacze TSG dostępne są w 3-packu (ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki - dla rolkarzy) .

  Ilość
    Ostatnie sztuki w magazynie

  Ochraniacze wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Zewnętrzna warstwa ochronna "żółwik" zrobiona jest z tworzywa sztucznego połączonego z nylonem, dzięki czemu ochraniacz jest elastyczny i wytrzymały, natomiast wewnętrzna warstwa dotykająca skóry jest przewiewna i zapewnia dobrą wentylację.

  Do zapinania ochraniaczy na łokcie i kolana służą dwa rzepy naszyte na elastyczną gumę, dzięki czemu można swobodnie je dopasować do rozmiaru łokcia i kolana dziecka. Pod skorupką "żółwika" znajduje się cienka warstwa gąbki, podnoszącą komfort użytkowania.

  Ochraniacze na nadgarstki zapinane są na dwa rzepy.

  Ochraniacze na łokcie i kolana można zakładać na dwa sposoby. Jeśli zakładamy je na spodnie czy bluzę do ich zapięcia używamy jedynie pasków z rzepami, latem natomiast, gdy zakładamy je na gołą skórę - lepsze dopasowanie oraz większy komfort zapewnia gumowa getra rozcięta w zgięciu kolana lub łokcia dla lepszej wentylacji.

  Ochraniacze na łokcie są mniejszą wersją nakolanników, dlatego najmniejszym AktywnymSmykom trenującym jazdę na rowerkach biegowych można zakładać nałokietniki na kolanka, a z wiekiem dopiero i ze wzrostem, przejść na nakolanniki.

  Cały komplet zapakowany jest w siatkowy zaciągany sznurkiem pokrowiec ułatwiający przechowywanie.

  Dla:

  • obwód dłoni: 14-17 cm
  • obwód nad kolanem: 26-30 cm
  • obwód pod kolanem: 23-28 cm
  • obwód nad łokciem: 20-23 cm
  • obwód pod łokciem: 18-20 cm