Ochraniacze TSG Junior Set Old School

  Ochraniacze TSG Junior Set Old School

  289,00 zł

  Ochraniacze „TSG Junior Set Old School” to podobnie jak kask niezbędny dodatek zapewniający twojemu dziecku bezpieczną zabawę. W razie upadku na rowerze ochraniacze doskonale ochronią kolana przed urazami, natomiast rolkarzom dodatkowo zabezpieczą łokcie i nadgarstki. Ochraniacze TSG dostępne są w 3-packu (ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki dla rolkarzy).

  Ilość
    Ostatnie sztuki w magazynie

  Ochraniacze wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Zewnętrzna warstwa ochronna "żółwik" zrobiona jest z tworzywa sztucznego połączonego z nylonem, dzięki czemu ochraniacz jest elastyczny i wytrzymały, natomiast wewnętrzna warstwa dotykająca skóry jest przewiewna i zapewnia dobrą wentylację.

  Do zapinania ochraniaczy na łokcie i kolana służą dwa rzepy naszyte na elastyczną gumę, dzięki czemu można swobodnie je dopasować do rozmiaru łokcia i kolana dziecka. Pod skorupką "żółwika" znajduje się cienka warstwa gąbki, podnoszącą komfort użytkowania.

  Ochraniacze na nadgarstki zapinane są na dwa rzepy.

  Ochraniacze na łokcie i kolana można zakładać na dwa sposoby. Jeśli zakładamy je na spodnie czy bluzę do ich zapięcia używamy jedynie pasków z rzepami, latem natomiast, gdy zakładamy je na gołą skórę - lepsze dopasowanie oraz większy komfort zapewnia gumowa getra rozcięta w zgięciu kolana lub łokcia dla lepszej wentylacji.

  Ochraniacze na łokcie są mniejszą wersją nakolanników, dlatego najmniejszym AktywnymSmykom trenującym jazdę na rowerkach biegowych można zakładać nałokietniki na kolanka, a z wiekiem dopiero i ze wzrostem, przejść na nakolanniki.

  Cały komplet zapakowany jest w siatkowy zaciągany sznurkiem pokrowiec ułatwiający przechowywanie.