W AktywnymSmyku chcemy abyś produkt otrzymał jak najszybciej. Dlatego towary posiadamy w swoim magazynie i możemy je wysłać bardzo szybko... tzn „od ręki”. To proste... albo produkt jest u nas i dostępność jest określona mianem "Dostępny" lub towar jest u naszego dostawcy i jasno określamy to poprzez "Na zamówienie | dostępny do X-Y dni".

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską zwykle na następny dzień roboczy od nadania. Nie mniej jednak należy brać pod uwagę czas dostawy 1-2 dni.

W miesiącach jesiennych i zimowych, dostawa do paczkomatu (jeśli dostępna) może nie być realizowana natychmiast. O wysyłce informujemy w wiadomości email (lub taka informacja wysyłana jest przez firmę kurierską)


Dostępność

 • Dostępny

  Produkt tak oznaczony znajduje się naszym magazynie i staramy się go wysłać najszybciej jak to możliwe.

 • Dostępny (dotyczy - rowery z pedałami)

  Produkt tak oznaczony znajduje się naszym magazynie, lecz wymaga regulacji i wstępnego montażu stąd troszkę dłuższy czas realizacji - kilka dni o czym piszemy na stronie produktu.
  Na stronie produktu podajemy (najczęściej) w tytule produktu czas realizacji (np. "realizacja do 5 dni)

 • Na zamówienie | dostępny do X-Y dni

  Produkt znajduje się u naszego dostawcy, przybliżony czas dostępności takiego produktu to X-Y dni.


O kolejnych etapach realizacji zamówienia informujemy mailem oraz na stronie „Historia zamówień”.

W przypadku, gdy AktywnySmyk nie jest w stanie wysłać zamówienia w podanym terminie – pracownik sklepu skontaktuje się z Tobą e-mailem lub telefonicznie.

close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.