Dostawa

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską zwykle w 1-2 dni robocze, niemniej jednak najczęściej przesyłka dociera do odbiorcy na następny dzień roboczy.

Koszt i czas dostawy na terenie Polski

  Kurier przedpłata Kurier pobranie
zamówienie
do 498 zł
12 zł 17 zł
zamówienie
od 499 zł
gratis gratis
rowerki (biegowe i z pedałami) Puky gratis gratis
hulajnogi Micro gratis gratis

Więcej informacji na temat czasu realizacji zamówienia na stronie Realizacja zamówienia.

Jak dostarczamy paczki

Sklep AktywnySmyk wysyła większość paczek kurierem GLS. Rowery (z pedałami) dostarczane są przez firmę GLS lub FedEx (w zależności od gabarytów).

Jeśli macie wskazówki dla kuriera (np. 'dostawa po 12', 'nie działa domofon', 'prośba o kontakt telefoniczny przed dostawą' itp) to prosimy o podanie ich w uwagach przy adresie dostawy.

  • Kurier GLS

    Paczki dostarczane są najczęściej na następny dzień roboczy (maksymalnie do 3 dni roboczych). GLS przesyła e-mail z informacją o paczce i link do śledzenia paczki. GLS wysyła SMS z numerem telefonu do kuriera. GLS podejmuje 2 próby doręczenia. Po drugiej nieudanej próbie doręczenia kurier pozostawia paczkę w okolicznym GLS ParcelShop informując o tym odbiorcę (nie dotyczy pobrania).

  • Kurier Fedex

    Paczki dostarczane są najczęściej na następny dzień roboczy (maksymalnie do 3 dni roboczych). Fedex przesyła e-mail z informacją o paczce i link do śledzenia paczki.

  • Odbiór osobisty w sklepie

    O gotowości zamówienia do odbioru informujemy wysyłając email. Towar będzie zarezerwowany przez kolejne 3 dni robocze. Zamówienie nieodebrane w terminie zostanie anulowane.


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 12 zł (paczka przedpłacona) lub 17 zł (paczka pobraniowa).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem, kartą kredytową bądź na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU). Możesz także zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »