• -100,00 zł
Czerwony rozwijany Hol Kidreel - idealny do rowerka biegowego

Hol Kidreel czerwony

239,00 zł
139,00 zł Zniżka 100,00 zł

Obniżka obowiązuje do 2024-06-01

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 239.00 zł

Rozwijany hol rowerowy Kidreel posłuży do holowania młodego AktywnegoSmyka, kiedy już nóżki młodego rowerzysty opadną z mocy. Hol Kidreel sprawdzi się najlepiej z małymi rowerkami (biegowy i z pedałami) gdy idziemy lub jedziemy i potrzebujemy pomóc młodemu rowerzyście. Zapraszamy do kontaktu jeśli są wątpliwości co do możliwości mocowania. Hol jest mocowany w okolicach główki ramy, z obudowy wyciąga się linkę zakończoną wygodną rączką. Trzymając rączkę, rozciąga się linkę i holuje się zmęczonego AktywnegoSmyka, linka jest stale naciągnięta i nie wplącze się w koło. Gdy młody rowerzysta nabierze sił i podjedzie do holownika, Kidreel zwinie linkę i wtedy można zwolnić uchwyt.

Ilość
  Dostępny

Kidreel to hol który umożliwia wygodne podholowanie dziecka gdy nóżki już nie mają siły. Idealnie sprawdzi się z małymi rowerkami (biegowe i z pedałami).

Hol łatwo montuje się na rowerze dziecka, zabezpieczając paskiem. Z przodu obudowy wystaje uchwyt połączony z linką. Wystarczy pociągnąć uchwyt i wyciągnąć linkę aby holować małego AktywnegoSmyka.

Hol zwija się automatycznie jak dziecko się zbliży do holującego, linka jest naprężona i nie wciągnie się w koło. Gdy dziecko zbliży się do holującego i linka zostanie zwinięte można wtedy zwolnić uchwyt. Nie należy puszczać uchwytu nie zwiniętego holu!

Hol Kidreel proponujemy przeznaczyć na krótkie podciągnięcia AktywnegoSmyka na płaskich terenie lub z lekkim wzniosem, gdy idziemy lub jedziemy spokojnie na rowerze.

Na dłuższy dystans sprawdzi się lepiej KOMMIT lub TRAX.

Więcej fajnych zdjęć na profilu instagram producenta.