Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police
  Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police
  Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police
  Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police
  Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police

  Kask Abus Smiley 3.0 Grey Police

  170,00 zł

  Szary kask Abus Smiley 3.0 został wykonany w technologii in-mold, posiada 8 otworów wentylacyjnych (w tym 4 z przodu wyposażono w siateczkę) wyjątkowo miękkie paski oraz niską wagę 220 g (rozmiar S) i 240 g (rozmiar M). Kask rowerowy dla dzieci Abus Smiley 3.0 występuje w rozmiarze 45 - 50 cm i 50 - 55 cm.

  Zakres regulacji kasku
  • 45 - 50 cm
  • 50 - 55 cm
  Ilość
    Dostępny

  Kask Abus Smiley 3.0 to trzecia już generacja tego popularnego modelu kasku, zmienia się kształt skorupy, kask będzie głębszy. Pozostaje ta sama świetna jakość, miękkie paseczki, gąbeczka zabezpieczająca brodę, szybka w odpinaniu klamerka... i fajne kolory.

  Abus Smiley 3.0 teraz posiadają skorupę na całej zewnętrznej powierzchni kasku, dzięki czemu nie ma w nich „gołych”, niepokrytych skorupą fragmentów pianki, które mogłyby wgniatać się podczas nonszalanckiego pozbycia się przez AktywnegoSmyka nakrycia głowy, w którego następstwie kask z hukiem ląduje gdzie popadnie ;-)

  Kask Abus Smiley 3.0 zbudowany został w oparciu o technologię in-mold, która gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę. Skorupa kasku tego typu jest wtopiona w piankę styropianową EPS, która dzięki swoim właściwością doskonale absorbuje siłę uderzenia.

  Dzięki konstrukcji In-mold w kasku Abus Smiley 3.0 udało się zmieścić 8 otworów wentylacyjnych, w tym 4 przednie wyposażono w siateczkę ochronną zabezpieczającą przed owadami.

  Przód kasku z wyprofilowanym, zintegrowanym daszkiem chroni buzię smyka przed urazem.

  Dzięki zabudowanej i zaokrąglonej tylnej ściance kasku dziecko ma dobrze chronioną potylicę oraz zapewniony komfort jazdy w foteliku.

  Dzięki praktycznemu pokrętłu można szybko dopasować kask Abus Smiley 3.0 do obwodu głowy w zakresie od 45 do 50 cm lub 50 do 55 cm.

  Aby dobrać prawidłowy rozmiar kasku dla AktywnegoSmyka należy zmierzyć obwód główki dziecka, piszemy o tym na stronie - Pomiar obwodu główki i wybór rozmiaru kasku dla dziecka.

  Gąbki wewnątrz kasku przyczepione są na rzepy, co pozwala na upranie ich w razie konieczności. Co ciekawe kask posiada gąbkę również z tyłu - po wewnętrznej stronie mechanizmu regulującego obwód.

  Paski zastosowane w kasku są wyjątkowo miękkie. Sprzączka posiada od strony brody ochronną gąbkę, poprawiającą komfort oraz zabezpieczającą przed przyszczypaniem.

  Kaski Abus Smiley 2.0 posiadają oznaczenie TÜV GS, które określa, że produkt był poddany procedurom certyfikującym i badawczym zgodnym z wymogami oznaczenia GS przez laboratorium TÜV Rheinland. Więcej na stronie „Certyfikaty, normy, oznaczenia, nagrody - co określają”.