Hulajnoga Micro Speed Deluxe Clay

  Hulajnoga Micro Speed Deluxe Clay

  849,00 zł

  Nowość od Micro dla starszych nastolatków i dorosłych hulajnoga Micro Speed Deluxe posiada kółka 180 mm czyli ciut większe od hulajnogi Speed, a mniejsze niż w klasycznych hulajnogach dla dorosłych. Kierownica jest szeroka i wysoko gięta, mocowana do drążka za pomocą wspornika. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować tam każdy dzwonek i lampkę. Micro Speed Deluxe to większa wersja hulajnogi Speed zachowująca charakterystyczny dla Speed niski podest, i niższą wagę (ok 4,5 kg) w stosunku do hulajnogi na dużych 200 mm kołach.

  Ilość
    Ostatnie sztuki w magazynie

  Zdaniem AktywnegoSmyka hulajnoga Micro Speed Deluxe to idealny sprzęt dla nastolatków 10+.

  Komfortowo jeździć na Speed Deluxe mogą również osoby dorosłe, które cenią niższą wagę hulajnogi, mniejsze gabaryty (niż w hulajnogach o kołach 200 mm).

  Regulacja drążka w Micro Speed Deluxe zaczyna się wyżej i kończy wyżej w stosunku do modelu Micro Speed. Oznacza to, że będzie dłużej użytkowana ale też zacząć na niej jazdę będzie mógł wyższy użytkownik niż w przypadku klasycznej Micro Speed. 

  Kierownica jest szeroka i wysoko gięta, mocowana do drążka za pomocą wspornika.  

  Hulajnoga Micro Speed posiada kółka o średnicy 180 mm, nisko zawieszony podest, małą nóżkę, regulowany i składany drążek oraz szeroką, giętą kierownicę. 

  Nad tylnym kołem znajduje się hamulec, który pełni również funkcję błotnika. Przednie koło także posiada skuteczną osłonę - błotnik.