czarny piątek rabat 15%

czarny piątek rabat 15%

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Różowy i duży rowerek biegowy Ridgeback Scoot XL dla dziecka od 3 lat, wzrost od 100 cm, AktywnySmyk Warszawa
  • -100,00 zl

Rowerek biegowy Ridgeback Scoot XL różowy

599,00 zl 699,00 zl -100,00 zl
Duży i różowy rowerek biegowy Ridgeback Scoot XL posiada regulację wysokości siodełka od 40 cm (dwa wsporniki siodełka w komplecie powodują duży zakres regulacji siodełka: 40-50-55 cm), regulowaną delikatnie na wysokość kierownicę bez blokady skrętu, pompowane opony 14", hamulec v-brake tylnego koła i waży blisko 5,5 kg. Rowerki biegowe Scoot produkowane przez brytyjską firmę Ridgeback wyróżnia zgrabnie wygięta, aluminiowa, malowana na jednolity kolor rama, która w połączeniu z czarnymi komponentami oraz szprychowymi kołami nadaje Scoot'om rasowy, rowerowy wygląd. Dodatkowo do...
Hulajnoga Micro Cruiser Red - hulajnoga na dużych kołach dla 5 latka | Sklep AktywnySmyk Warszawa
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Red

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Hulajnoga Micro Cruiser Red posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
Hulajnoga Micro Cruiser Red - hulajnoga dla 5 latka na dużych kołach | Sklep AktywnySmyk Warszawa
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Pink

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Hulajnoga Micro Cruiser Pink posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
Czarna hulajnoga Micro Cruiser - hulajnoga dla 5 latka na dużych kołach | Sklep AktywnySmyk Warszawa
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Black

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Czarna hulajnoga Micro Cruiser posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
Hulajnoga Micro Cruiser Aqua - hulajnoga dla 5 latka na dużych kołach | Sklep AktywnySmyk Warszawa
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Aqua

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Morska hulajnoga Micro Cruiser Aqua posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
Fioletowa hulajnoga Micro Cruiser - hulajnoga dla 5 latka na dużych kołach | Sklep AktywnySmyk Warszawa
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Purple

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Fioletowa hulajnoga Micro Cruiser posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
Hulajnoga Micro Cruiser Blue - lżejsza hulajnoga na dużych kołach
  • -20%

Hulajnoga Micro Cruiser Blue

543,20 zl 679,00 zl -20%
Hulajnogi i jeździki MICRO 20% TANIEJ od 25 listopada do 28 listopada.
Hulajnoga Micro Cruiser Blue posiada duże kółka (200 mm), fajnie giętą kierownicę, nóżkę, dłuższe błotniki na obu kołach (z tyłu błotnikiem jest hamulec) oraz nisko, jak na hulajnogę na kółkach 200 mm, zawieszony podest. Hulajnoga Micro Cruiser jest świetną alternatywą dla hulajnogi Micro Sprite wyposażoną w znacznie większe koła co powoduje, że jest lepiej przystosowana do jazdy po nierównościach. Na kierownicy jest dużo miejsca, więc bez problemu można zamontować każdy dzwonek. Hulajnogi Micro Cruiser ważą ok 4,5 kg i są polecane, przez Micro, dla dzieci ponad 5 letniego.
close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.