Zapięcia zabezpieczające

Zapięcia zabezpieczające

Zapięcia zabezpieczające rowerek biegowy przed niechcianą zmianą właściciela.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Zapięcie Puky

49,00 zl
Zapięcie Puky , którym zabezpieczysz przed niechcianą zmianą właściciela na przykład rowerek biegowy lub rower . Linka o średnicy 10 mm ma długość 120 cm z zamkiem na czterocyfrowy szyfr, który samemu można zdefiniować.

Zapięcie Abus Combiloop czarne

109,00 zl
Zapięcie Abus Combiloop , którym zabezpieczysz przed niechcianą zmianą właściciela na przykład rowerek biegowy , hulajnogę Mini Micro , hulajnogę Maxi Micro lub inną a nawet kask rowerowy . Zapięcie Abus Combiloop posiada powlekaną stalową linkę z pętlą o długości 200 cm i średnicy 5 mm oraz indywidualne ustawiany czterocyfrowy kod.

Zapięcie woom LOKKI czarne

139,00 zl
Czarne zapięcie woom LOKKI pozwoli zabezpieczyć rower w łatwy sposób. Zapięcie wyposażone jest w zamek z czterocyfrowym kodem, w przeciwieństwie do zapięć na kluczyk ten kod może znać AktywnySmyk ;-) rodzice AktywnegoSmyka, dziadkowie... co ułatwia spontaniczne odpięcie i przejażdżkę.

Zapięcie woom LOKKI czerwone

139,00 zl
Zapięcie woom pozwoli zabezpieczyć rower w łatwy sposób. Zapięcie wyposażone jest w zamek z czterocyfrowym kodem, w przeciwieństwie do zapięć na kluczyk ten kod może znać AktywnySmyk ;-) rodzice AktywnegoSmyka, dziadkowie... co ułatwia spontaniczne odpięcie i przejażdżkę.
close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.