Plecak na hulajnogę Micro Pirat
  Plecak na hulajnogę Micro Pirat
  Plecak na hulajnogę Micro Pirat
  Plecak na hulajnogę Micro Pirat

  Plecak na hulajnogę Micro Pirat

  69,00 zł

  Zapinany na rzep plecaczek Micro Pirate na hulajnogę Micro, to niezbędny ekwipunek każdego AktywnegoSmyka, który wybiera się na hulajnogową przejażdżkę. Bez problemu zmieszczą się w niej paczka chusteczek, ukochana lala lub samochodzik, kanapka lub batonik energetyczny i parę innych, niezbędnych drobiazgów, bez których nie można ruszyć się z domu ;-)
  Ilość
    Dostępny

  Aby przymocować plecaczek do hulajnogi należy na wstępie przykręcić do drążka specjalny uchwyt z tworzywa. Robi się to bardzo prosto przy użyciu dwóch śrubek z nakrętkami, śrubokręta i taty ;-) W zestawie z plecakiem dostępne są elementy pozwalające zamontować uchwyt na drążkach o średnicy 22 mm, 25 mm i 33 mm, czyli np na hulajnogę Mini Micro, hulajnogę Maxi Micro lub hulajnogę Micro Sprite.

  Do zamontowanego na drążku hulajnogi uchwytu można szybko i prosto wpiąć plecak w dwojaki sposób, do siebie lub od siebie poprzez wsunięcie zintegrowanego z plecakiem zaczepu w zewnętrzną lub wewnętrzną szczelinę w uchwycie.

  Sam zaś plecaczek prezentuje się równie dobrze zarówno podczas przejażdżki na hulajnodze jak i solo, na plecach właściciela podczas pieszej wycieczki ;-)