• -89,00 zł
Kask Micro Floral Purple
Kask Micro Floral Purple
Kask Micro Floral Purple
Kask Micro Floral Purple
Kask Micro Floral Purple
Kask Micro Floral Purple

Kask Micro Floral Purple S (48-53 cm)

239,00 zł
150,00 zł Zniżka 89,00 zł

Obniżka obowiązuje do 2024-05-31

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 150.00 zł

Kask Micro Floral Purple w technologii in-mold (niższa waga) posiada regulację za pomocą pokrętła, kilka otworów wentylacyjnych, mocniej zabudowaną potylicę, lampkę LED w pokrętle z tyłu i magnetyczną klamerkę. Kask Micro jest dostępny w rozmiarach 46 - 50, 48 - 53 i 52 - 56 cm.

Zakres regulacji kasku
  • 48 - 53 cm
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kask Micro z uwagi na mocno zabudowaną część potyliczną, polecamy dla dziecka, którego pozycja na rowerze będzie bardziej wyprostowana. Kask świetnie sprawdzi się również na hulajnodze, a w szczególności w sportach gdzie jest większe prawdopodobieństwo upadku do tyłu np. rolki, deskorolka itp.

Aby dobrać prawidłowy rozmiar kasku dla smyka należy zmierzyć obwód główki dziecka, piszemy o tym na stronie - Pomiar obwodu główki i wybór rozmiaru kasku dla dziecka.

Kask Micro zbudowany został w oparciu o technologię in-mold polegającą na wtopieniu skorupy kasku w piankę styropianową EPS. Konstrukcja taka gwarantuje niską wagę kasku.

Kaski Micro posiadają skorupę na całej zewnętrznej powierzchni kasku, dzięki czemu nie ma w nich „gołych”, niepokrytych skorupą fragmentów pianki, które mogłyby wgniatać się podczas nonszalanckiego pozbycia się przez AktywnegoSmyka nakrycia głowy, w którego następstwie kask z hukiem ląduje gdzie popadnie :-)