• -30%
Kask Micro Unicorn
Kask Micro Unicorn
Kask Micro Unicorn
Kask Micro Unicorn
Kask Micro Unicorn

Kask Micro Unicorn

239,00 zł
167,30 zł Zniżka 30%

Obniżka obowiązuje do 2024-02-29

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 239.00 zł

Kask Micro Unicorn w technologii in-mold (niższa waga) posiada regulację za pomocą pokrętła, kilka otworów wentylacyjnych, mocniej zabudowaną potylicę, lampkę LED w pokrętle z tyłu i magnetyczną klamerkę. Kask Micro jest dostępny w rozmiarach XS: 46 - 50, S: 48 - 53 i M: 52 - 56 cm.

Zobacz inne produkty z serii Micro Unicorn.

Zakres regulacji kasku
  • 46 - 50 cm
  • 48 - 53 cm
  • 52 - 56 cm
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kask Micro z uwagi na mocno zabudowaną część potyliczną, polecamy dla dziecka, którego pozycja na rowerze będzie bardziej wyprostowana. Kask świetnie sprawdzi się również na hulajnodze, a w szczególności w sportach gdzie jest większe prawdopodobieństwo upadku do tyłu np. rolki, deskorolka itp.

Aby dobrać prawidłowy rozmiar kasku dla smyka należy zmierzyć obwód główki dziecka, piszemy o tym na stronie - Pomiar obwodu główki i wybór rozmiaru kasku dla dziecka.

Kask Micro zbudowany został w oparciu o technologię in-mold polegającą na wtopieniu skorupy kasku w piankę styropianową EPS. Konstrukcja taka gwarantuje niską wagę kasku.

Kaski Micro posiadają skorupę na całej zewnętrznej powierzchni kasku, dzięki czemu nie ma w nich „gołych”, niepokrytych skorupą fragmentów pianki, które mogłyby wgniatać się podczas nonszalanckiego pozbycia się przez AktywnegoSmyka nakrycia głowy, w którego następstwie kask z hukiem ląduje gdzie popadnie :-)

Waga poszczególnych rozmiarów:

XS - 225g S - 255g M - 285g