• -30%
Kask Micro Scootersaurus 3D
Kask Micro Scootersaurus 3D
Kask Micro Scootersaurus 3D
Kask Micro Scootersaurus 3D
Kask Micro Scootersaurus 3D
Kask Micro Scootersaurus 3D

Kask Micro Scootersaurus 3D

299,00 zł
209,30 zł Zniżka 30%

Obniżka obowiązuje do 2024-02-29

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 299.00 zł

Kask Micro Scootersaurus 3D w technologii in-mold (niższa waga) posiada regulację za pomocą pokrętła, kilka otworów wentylacyjnych, mocniej zabudowaną potylicę, lampkę LED w pokrętle z tyłu i magnetyczną klamerkę. Kask Micro jest dostępny w rozmiarach 46 - 50, 48 - 53 i 52 - 56 cm. Zobacz więcej produktów Micro Scootersaurus.

Zakres regulacji kasku
  • 48 - 53 cm
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kask Micro z uwagi na mocno zabudowaną część potyliczną, polecamy dla dziecka, którego pozycja na rowerze będzie bardziej wyprostowana. Kask świetnie sprawdzi się również na hulajnodze, a w szczególności w sportach gdzie jest większe prawdopodobieństwo upadku do tyłu np. rolki, deskorolka itp.

Aby dobrać prawidłowy rozmiar kasku dla smyka należy zmierzyć obwód główki dziecka, piszemy o tym na stronie - Pomiar obwodu główki i wybór rozmiaru kasku dla dziecka.

Kask Micro zbudowany został w oparciu o technologię in-mold polegającą na wtopieniu skorupy kasku w piankę styropianową EPS. Konstrukcja taka gwarantuje niską wagę kasku.

Kaski Micro posiadają skorupę na całej zewnętrznej powierzchni kasku, dzięki czemu nie ma w nich „gołych”, niepokrytych skorupą fragmentów pianki, które mogłyby wgniatać się podczas nonszalanckiego pozbycia się przez AktywnegoSmyka nakrycia głowy, w którego następstwie kask z hukiem ląduje gdzie popadnie :-)