Hulajnoga Micro Metropolitan Deluxe Black z hamulcem na kierownicy

  Hulajnoga Micro Metropolitan Deluxe Black

  1 199,00 zł

  Czarna hulajnoga Micro Metropolitan Deluxe została wyposażona w duże kółka 200mm, przednie jest amortyzowane, tylne koło posiada bardzo długi hamulec spełniający funkcję błotnika, albo błotnik działający jako hamulec. Będąc przy błotniku... przednie koło również posiada osłonę w formie błotnika. Dodatkowo hulajnoga jest wyposażona w klamkę hamulcową na kierownicy i mocny tarczowy hamulec w tylnym kole! Hulajnoga Micro Metropolitan Black ma taki sam podest jak klasyczna wersja Micro Black/White, czyli umieszczony dość nisko. Ten model hulajnogi posiada szeroką kierownicę mocowaną na stałe do drążka. Na drążku, z przodu, znajduje się zintegrowana lampka LED, na końcu błotnika znajduje się czerwony odblask, wszystko to poprawia widoczność. Waga ok 6 kg.

  Ilość
    Ostatnie sztuki w magazynie

  Hulajnoga Micro Metropolitan Deluxe posiada wygodne, duże kółka, wyjątkowo nisko zawieszony podest, małą nóżkę, regulowany i składany drążek. Kierownica jest szeroka i mocowana na stałe do drążka. Nie ma możliwości aby na kierownicy powstały luzy. Micro Metropolitan Deluxe to idealna hulajnoga na długie dystanse nawet po nie zawsze super gładkiej powierzchni.

  Model Metropolitan Deluxe to hulajnoga wyposażona w mocny, tarczowy hamulec tylnego koła i klamkę hamulca po prawej stronie na kierownicy.

  Właściwie wszystko już wiecie... maksymalne wysunięcie kierownicy, czyli do około 108 cm, daje możliwość jazdy wygodne AktywnemuStarszakowi o wzroście do około 180-185 cm.

  Kurczaki pieczone... zapomnielibyśmy :-) przednie koło osłonięte jest błotnikiem, nad tylnym kołem jest zamocowany hamulec, który również służy jako błotnik... w tej wersji hulajnogi Micro jest wyjątkowo długi. Więc śmiało uskuteczniać można rajdy przez kałuże :-)

  Na drążku znajduje się zintegrowana lampka LED na dwie baterie AAA (nie ma ich w zestawie).

  Szwajcarska firma Micro Mobility pozycjonuje hulajnogę Metropolitan jako hulajnogę dla dorosłych, nie mniej jednak zdaniem AktywnegoSmyka nie trzeba czekać aż do osiemnastki, gdyż hulajnoga może sprawdzić się już dla nastolatka :-)

  Tak jeździ model Micro Metropolitan (bez hamulca)