Alpina - technologie stosowane w kaskach

Alpina RUN-SYSTEM CLASSIC

RUN-SYSTEM CLASSIC

Pokrętło regulacyjne znajduje się na zawiasie, który to zawias umożliwia komfortowe dopasowanie wysokości na jakiej znajduje się pokrętło z tyłu głowy.

Alpina RUN-SYSTEM ERGO

RUN-SYSTEM ERGO

Troszkę inna konstrukcja pokrętła niż RUN-SYSTEM CLASSIC lecz nadal pokrętło regulacyjne znajduje się na zawiasie, który to zawias umożliwia komfortowe dopasowanie wysokości na jakiej znajduje się pokrętło z tyłu głowy.


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska UPS dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 12 zł (paczka przedpłacona) lub 17 zł (paczka pobraniowa).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem, kartą kredytową bądź na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU). Możesz także zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »