Wszyscy znamy powiedzenie - RUCH TO ZDROWIE. Mamy też świadomość, że styl życia, sposób odżywiania czy przestrzegane zasady, z którymi nasze dzieci stykają się w pierwszych latach swojego życia mają znaczący wpływ na to, jakimi dorosłymi będą w przyszłości. Wiemy, że w naszych zabieganych czasach jednym z najcenniejszych darów jaki możemy ofiarować jest uwaga poświęcona naszym pociechom. Od nas teraz tylko zależy jak te wspólne chwile będą wyglądały. Czy będzie to czas spędzony z dziećmi i paczką czipsów przed telewizorem, czy czas dobrej zabawy na rowerze, hulajnodze, rolkach, basenie czy rodzinnej wyprawie z dziećmi w przyczepce rowerowej. Stąd idea naszego sklepu.

Chcemy stanowić kopalnię pomysłów dla rodziców na aktywnie spędzony czas z dzieckiem. Czas, dzięki któremu, nasze dzieci będą miały szansę na nabranie dobrych nawyków i wyrosną na zdrowych, aktywnych i zadowolonych z życia dorosłych. Z wielką przyjemnością doradzimy Ci który produkt z naszej oferty będzie optymalny dla Twojego smyka, jak wybrać taki aby był dobry w chwili zakupu i posłużył mu jak najdłużej. Bardzo zależy nam na tym, aby zabawy przy użyciu rowerków biegowych i innych produktów zakupionych w naszym sklepie przynosiły Wam i Waszym pociechom mnóstwo radości i przede wszystkim były bezpieczne. Dlatego duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo zabaw. Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty, rekomendujemy używanie kasków, ochraniaczy, rękawiczek itp oraz opisujemy metody ich doboru i instrukcje użytkowania. Dbamy o to, aby zdjęcia produktów w naszym sklepie jak najlepiej oddawały ich wygląd, a opisy które zamieszczamy na tyle szczegółowo dany towar charakteryzowały, abyście mieli pełen obraz produktu i świadomie dokonywali zakupów.

Jako rodzice naszego sklepowego oblatywacza Maćka, który po kilku sezonach super zabawy na rowerku biegowym wsiadł w wieku niespełna 4 lat na klasyczny rower z pedałami (bez bocznych kółek) i pojechał (jak „stary” ;-)... chcemy zarazić również Ciebie ideą rowerków biegowych, a Twojemu smykowi zapewnić kawał naprawdę niezłej zabawy ;-)

Ważniejsze daty AktywnegoSmyka

Zawsze radosnej i bezpiecznej zabawy z dziećmi życzą
Kasia i Piotr Jarosławscy
wraz z resztą ekipy Aktywnego Smyka ;-)

close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.