O nas

Wszyscy znamy powiedzenie - RUCH TO ZDROWIE. Mamy też świadomość, że styl życia, sposób odżywiania czy przestrzegane zasady, z którymi nasze dzieci stykają się w pierwszych latach swojego życia mają znaczący wpływ na to, jakimi dorosłymi będą w przyszłości. Wiemy, że w naszych zabieganych czasach jednym z najcenniejszych darów jaki możemy ofiarować jest uwaga poświęcona naszym pociechom. Od nas teraz tylko zależy jak te wspólne chwile będą wyglądały. Czy będzie to czas spędzony z dziećmi i paczką czipsów przed telewizorem, czy czas dobrej zabawy na rowerze, hulajnodze, rolkach, basenie czy rodzinnej wyprawie z dziećmi w przyczepce rowerowej. Stąd idea naszego sklepu.

Chcemy stanowić kopalnię pomysłów dla rodziców na aktywnie spędzony czas z dzieckiem. Czas, dzięki któremu, nasze dzieci będą miały szansę na nabranie dobrych nawyków i wyrosną na zdrowych, aktywnych i zadowolonych z życia dorosłych. Z wielką przyjemnością doradzimy Ci który produkt z naszej oferty będzie optymalny dla Twojego smyka, jak wybrać taki aby był dobry w chwili zakupu i posłużył mu jak najdłużej. Bardzo zależy nam na tym, aby zabawy przy użyciu rowerków biegowych i innych produktów zakupionych w naszym sklepie przynosiły Wam i Waszym pociechom mnóstwo radości i przede wszystkim były bezpieczne. Dlatego duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo zabaw. Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty, rekomendujemy używanie kasków, ochraniaczy, rękawiczek itp oraz opisujemy metody ich doboru i instrukcje użytkowania. Dbamy o to, aby zdjęcia produktów w naszym sklepie jak najlepiej oddawały ich wygląd, a opisy które zamieszczamy na tyle szczegółowo dany towar charakteryzowały, abyście mieli pełen obraz produktu i świadomie dokonywali zakupów.

Jako rodzice naszego sklepowego oblatywacza Maćka, który po kilku sezonach super zabawy na rowerku biegowym wsiadł w wieku niespełna 4 lat na klasyczny rower z pedałami (bez bocznych kółek) i pojechał (jak „stary” ;-)... chcemy zarazić również Ciebie ideą rowerków biegowych, a Twojemu smykowi zapewnić kawał naprawdę niezłej zabawy ;-)

Ważniejsze daty AktywnegoSmyka

Zawsze radosnej i bezpiecznej zabawy z dziećmi życzą
Kasia i Piotr Jarosławscy
wraz z resztą ekipy Aktywnego Smyka ;-)


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 12 zł (paczka przedpłacona) lub 17 zł (paczka pobraniowa).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem, kartą kredytową bądź na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU). Możesz także zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »