O nas

Wszyscy znamy powiedzenie - RUCH TO ZDROWIE. Mamy też świadomość, że styl życia, sposób odżywiania czy przestrzegane zasady, z którymi nasze dzieci stykają się w pierwszych latach swojego życia mają znaczący wpływ na to, jakimi dorosłymi będą w przyszłości. Wiemy, że w naszych zabieganych czasach jednym z najcenniejszych darów jaki możemy ofiarować jest uwaga poświęcona naszym pociechom. Od nas teraz tylko zależy jak te wspólne chwile będą wyglądały. Czy będzie to czas spędzony z dziećmi i paczką czipsów przed telewizorem, czy czas dobrej zabawy na rowerze, hulajnodze, rolkach, basenie czy rodzinnej wyprawie z dziećmi w przyczepce rowerowej. Stąd idea naszego sklepu.

Chcemy stanowić kopalnię pomysłów dla rodziców na aktywnie spędzony czas z dzieckiem. Czas, dzięki któremu, nasze dzieci będą miały szansę na nabranie dobrych nawyków i wyrosną na zdrowych, aktywnych i zadowolonych z życia dorosłych. Z wielką przyjemnością doradzimy Ci który produkt z naszej oferty będzie optymalny dla Twojego smyka, jak wybrać taki aby był dobry w chwili zakupu i posłużył mu jak najdłużej. Bardzo zależy nam na tym, aby zabawy przy użyciu rowerków biegowych i innych produktów zakupionych w naszym sklepie przynosiły Wam i Waszym pociechom mnóstwo radości i przede wszystkim były bezpieczne. Dlatego duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo zabaw. Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty, rekomendujemy używanie kasków, ochraniaczy, rękawiczek itp oraz opisujemy metody ich doboru i instrukcje użytkowania. Dbamy o to, aby zdjęcia produktów w naszym sklepie jak najlepiej oddawały ich wygląd, a opisy które zamieszczamy na tyle szczegółowo dany towar charakteryzowały, abyście mieli pełen obraz produktu i świadomie dokonywali zakupów.

Jako rodzice naszego sklepowego oblatywacza Maćka, który po kilku sezonach super zabawy na rowerku biegowym wsiadł w wieku niespełna 4 lat na klasyczny rower z pedałami (bez bocznych kółek) i pojechał (jak „stary” ;-)... chcemy zarazić również Ciebie ideą rowerków biegowych, a Twojemu smykowi zapewnić kawał naprawdę niezłej zabawy ;-)

Ważniejsze daty AktywnegoSmyka

Zawsze radosnej i bezpiecznej zabawy z dziećmi życzą
Kasia i Piotr Jarosławscy
wraz z resztą ekipy Aktywnego Smyka ;-)


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski od 12 zł (przedpłata).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą kredytową, BLIKem oraz na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU).

Więcej na „Sposoby płatności

Serwis, odbiór zamówień

Odbiór zamówień internetowych oraz serwis działają na bieżąco. Sklep przy Białobrzeskiej 5 Warszawa został zamknięty.

Serwis, odbiór zamówień »

Metody płatności