Często spotykamy się z pytaniami klientów, dlaczego wymiary i wagi produktów w ofercie AktywnegoSmyka różnią się od tych jakie można znaleźć na stronach producentów tudzież innych sklepów internetowych.

Odpowiedź jest bardzo prosta ponieważ sami dokonujemy pomiarów!

Wzięło się to stąd, że podczas poszukiwań ciekawych produktów do naszej oferty często natrafialiśmy na opisy, w których wymiary i wagi tych samych towarów znacząco się różniły albo takich informacji w ogóle nie było.

Wiele sklepów sprzedających ten sam towar kopiuje wymiary i opisy z innych stron, często z rażącymi błędami co w przypadku zakupów internetowych, kiedy produktu nie można przymierzyć i obejrzeć, jest niedopuszczalne. Taki stan rzeczy może dezorientować klientów dlatego my, chcąc uniknąć tego typu sytuacji każdy sprzedawany przez nas produkt fotografujemy, opisujemy, dokładnie mierzymy i ważymy.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze prezentacje oferowanych przez sklep produktów jak najdokładniej odzwierciedlały je w rzeczywistości, tak aby klienci naszego sklepu byli pewni, że towar który oglądają będzie odpowiedni dla ich osobistych aktywnych smyków. Szczególną uwagę zwracamy na z wymiarowanie odległości siodełka od podłoża, zakresów regulacji siodełka i kierownicy, a naszej uwadze nie umykają nawet średnice rączek kierownicy, szerokości podnóżków etc!

close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.