Dlaczego nasze wymiary i wagi są inne?

Często spotykamy się z pytaniami klientów, dlaczego wymiary i wagi produktów w ofercie AktywnegoSmyka różnią się od tych jakie można znaleźć na stronach producentów tudzież innych sklepów internetowych.

Odpowiedź jest bardzo prosta ponieważ sami dokonujemy pomiarów!

Wzięło się to stąd, że podczas poszukiwań ciekawych produktów do naszej oferty często natrafialiśmy na opisy, w których wymiary i wagi tych samych towarów znacząco się różniły albo takich informacji w ogóle nie było.

Wiele sklepów sprzedających ten sam towar kopiuje wymiary i opisy z innych stron, często z rażącymi błędami co w przypadku zakupów internetowych, kiedy produktu nie można przymierzyć i obejrzeć, jest niedopuszczalne. Taki stan rzeczy może dezorientować klientów dlatego my, chcąc uniknąć tego typu sytuacji każdy sprzedawany przez nas produkt fotografujemy, opisujemy, dokładnie mierzymy i ważymy.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze prezentacje oferowanych przez sklep produktów jak najdokładniej odzwierciedlały je w rzeczywistości, tak aby klienci naszego sklepu byli pewni, że towar który oglądają będzie odpowiedni dla ich osobistych aktywnych smyków. Szczególną uwagę zwracamy na z wymiarowanie odległości siodełka od podłoża, zakresów regulacji siodełka i kierownicy, a naszej uwadze nie umykają nawet średnice rączek kierownicy, szerokości podnóżków etc!


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski od 12 zł (przedpłata).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą kredytową, BLIKem oraz na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU).

Więcej na „Sposoby płatności

Serwis, odbiór zamówień

Odbiór zamówień internetowych oraz serwis działają na bieżąco. Sklep przy Białobrzeskiej 5 Warszawa został zamknięty.

Serwis, odbiór zamówień »

Metody płatności