Burley - montaż przyczepki do roweru

Połączenie przyczepki Burley z rowerem

Przyczepki Burley posiadają w zestawie dyszel, przy pomocy którego można ją łatwo przymocować do roweru, bez którego nie była by w końcu przyczepką rowerową ;-) a już na poważnie dyszel mocuje się szybko do ramy przyczepki i zabezpiecza zawleczką. Na końcu dyszla znajduje się miejsce do wsunięcia zaczepu łączącego go z rowerem.

Zaczep - w skrócie - montuje się pod nakrętkę zacisku tylnej piasty.

Połączenie zaczep-dyszel blokuje się szybko zawleczką. Dodatkowym zabezpieczeniem rower-przyczepka jest taśma na końcu dyszla, którą oplątuje się tylny trójkąt roweru i przypina karabińczykiem z powrotem do dyszla. Zobaczcie film poniżej.

Połączenie przyczepki Burley z rowerem Odbezpiecz element modujący dyszel w przyczepce Burley
Połączenie przyczepki Burley z rowerem Wsuń w uchwyt dyszel przyczepki Burley
Połączenie przyczepki Burley z rowerem Zabezpiecz dyszel zawleczką
Połączenie przyczepki Burley z rowerem Zablokuj dyszel
Połączenie przyczepki Burley z rowerem Wysuń szybkozamykacz koła, nałóż zaczep a następnie wsuń szybkozamykacz i zabezpiecz koło
Połączenie przyczepki Burley z rowerem Wsuń konieć dyszla w zaczep, zabezpiecz zawleczką oraz paskiem... gotowe, można jechać!

Montaż przyczepki Burley D'Lite lub Solo do roweru


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska UPS dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 12 zł (paczka przedpłacona) lub 17 zł (paczka pobraniowa).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem, kartą kredytową bądź na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU). Możesz także zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »