Wysokość drążka w hulajnodze

Ustawienie prawidłowej wysokości drążka w hulajnodze powoduje, że dziecko nie jest przechylone za bardzo nad kierownicą oraz nie ma na tyle wysoko kierownicy, że utrudnia to podnoszenie hulajnogi.

Wydaje się, że optymalną wysokością drążka jest taka wysokość gdzie stojąc na podeście hulajnogi dziecko ma rękę zgiętą w łokciu pod kątem prostym lub rozwartym. 

Wysokość drążka w hulajnodze

Podczas jazdy młodych dzieci proponujemy unikać takiej wysokości drążka gdzie dziecko ma wyprostowaną rękę w łokciu.

Tam gdzie dziecko cały czas podnosi hulajnogę i przestawia ją, warto dbać aby drążek nie był za wysoko ponieważ utrudnia to podnoszenie hulajnogi.


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski od 12 zł (przedpłata).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą kredytową, BLIKem oraz na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »

Metody płatności