Odbiór osobisty zamówień w czasach epidemii

Uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień dokonanych w sklepie aktywnysmyk.pl.

Należy złożyć zamówienie tak jak ma to miejsce w przypadku wysyłki, na stronie z wyborem sposobu dostawy znaleźć można opcję "odbiór osobisty". Przy wyborze tej opcji nie będzie kosztów dostawy, następnie zamówienie będzie można opłacić wybierają któryś z systemów szybkich płatności: PayU lub PayNow (usługa mBanku).


Z uwagi jednak na sytuację epidemiczną odbiór osobisty ograniczony jest do wydania towaru wraz z dokumentami zakupu przed sklep. Prosimy mieć na uwadze, że w tym trudnym czasie, podczas odbioru osobistego nie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu możliwości dokupienia towarów na miejscu, mierzenia sprzętu ani konsultacji z personelem sklepu.


Odbiór osobisty opłaconego online zamówienia możliwy jest po potwierdzeniu, które wysyłamy na adres email.


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski od 12 zł (przedpłata).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą kredytową, BLIKem oraz na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU).

Więcej na „Sposoby płatności

Serwis, odbiór zamówień

Odbiór zamówień internetowych oraz serwis działają na bieżąco. Sklep przy Białobrzeskiej 5 Warszawa został zamknięty.

Serwis, odbiór zamówień »

Metody płatności