AktywnySmyk na hulajnodze Micro

 • 1+ wzrost 75+
  Twój AktywnySmyk już chodzi... można pomyśleć o jeździku... najpierw jako coś przy czym można szkolić chodzenie, co można popchnąć i usiąść, a z biegiem czasu jechać.
  Jeździki Mini 3in1 Deluxe mają możliwość ustawienia siodełka na różnych wysokościach i dopasowania do wzrostu dziecka.
  Dla tych co potrzebują dodatkowo wesprzeć dziecko na spacerze Micro przygotowało wersję z drążkiem do pchania, czyli jeździk Mini 3in1 Deluxe Plus.
  Jest też wersja wycieczkowa z szerszym, stabilniejszym siedziskiem czyli Mini2Go Deluxe Plus, dodatkowo z drążkiem do pchania i dużą częścią bagażową.
 • 1½+ wzrost 85+
  Niektóre dzieci zaczynają jeździć na hulajnodze Mini, kończąc przygodę z jeździkiem inne od razu startują na hulajnodze Mini pomijając etap jeździkowy. Hulajnoga ma regulowany drążek więc łatwo można dopasować jego wysokość do szybko rosnącego smyka. Warto zastanowić się czy równolegle wprowadzić rowerek biegowy dla symetrii ruchów (zobacz małe rowerki biegowe)
 • 2+ wzrost 88-90+
  Kończymy przygodę z jeździkiem, zaczynamy jeździć na hulajnodze Mini. Regulacja drążka pozwala dopasować wysokość kierownicy do wysokości dziecka. Warto w tym czasie wprowadzić równolegle rowerek biegowy. (zobacz średniej wielkości rowerki biegowe)
 • 5-6+ wzrost 110-115
  AktywnySmyk jest zdania, że najlepsza, kolejna hulajnoga po Mini to również balansowa, trzykołowa hulajnoga Maxi. O tym dlaczego polecamy balansową hulajnogę dla 5-6 latka przeczytacie na stronie "co po hulajnodze Mini".
 • 5-6+ wzrost 110-115
  Istnieją AktywneSmyki, które w tym wieku MUSZĄ mieć już hulajnogę na dwóch kołach. My wolimy 3 koła w Maxi Micro ze względu na niską wagę połączoną ze świetną amortyzacją... ale co zrobić :-) Dla tych nie do przekonania Micro przygotowało lekkie, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach hulajnogi Micro Sprite. Dla tych zaś co wyżej nad lekką wagę cenią większe koła, a co za tym idzie większy komfort jazdy po nierównościach powstały hulajnogi Micro Cruiser.
 • 9-10+ wzrost 130-140+
  Dla prawie nastolatków proponujemy hulajnogi Micro Speed+ czyli najlepszy kompromis pomiędzy  lekką hulajnogą Micro Sprite na małych kółkach, a hulajnogami Micro Black lub White o kółkach  dużo większych (200 mm) ale i sporej już wadze.
 • 12+ wzrost 150+
  Dla niższych dzieci 12 letnich nadal proponujemy hulajnogi Micro Speed+ z uwagi na niższą wagę. A dla tych wyrośniętych można rozważyć hulajnogi pokroju Black albo White, duże koła 200 mm, niski podest.
 • 18+ wzrost 160+
  Dla rodziców lub młodzieży polecamy hulajnogi Micro Black albo White, ponieważ mają nisko podest, duże koła. Dla osób dorosłych ceniących komfort jazdy w postaci amortyzacji polecamy hulajnogi Micro Flex 200.

Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska najczęściej dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski od 12 zł (przedpłata).

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą kredytową, BLIKem oraz na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU).

Więcej na „Sposoby płatności

Serwis, odbiór zamówień

Odbiór zamówień internetowych oraz serwis działają na bieżąco. Sklep przy Białobrzeskiej 5 Warszawa został zamknięty.

Serwis, odbiór zamówień »

Metody płatności