Hulajnoga Maxi Micro

Dziecko wyrasta z hulajnogi Mini Micro... co wybrać po tej hulajnodze... często pytają nas Klienci.

AktywnySmyk jest zwolennikiem hulajnóg balansowych dla dzieci stąd też uważamy, że następną hulajnogą godną jazdy po Mini Micro powinna być hulajnoga Maxi Micro.

I tutaj pojawiają się konserwatywne głosy... „ale to hulajnoga trójkołowa, moje dziecko ma 5 lat, hulajnoga tego typu to hulajnoga dla maluszków” ;-) Coś w tym jest... niemniej jednak w ofercie firmy Micro są hulajnogi trójkołowe również dla dorosłych... więc argument, że trójkołowe są tylko dla maluszków nie do końca jest zasadny. Hulajnoga trójkołowa innej trójkołowej hulajnodze wszakże nierówna. Może być klasyczna trójkołowa hulajnoga taka z dwoma kołami z tyłu i jednym skrętnym z przodu i taka - faktycznie - poza odpychaniem niczego dziecka nie uczy więc jest typową hulajnogą dla maluszków. Jest też trójkołowa hulajnoga Mini czy Maxi Micro, tudzież Kickboard dla dorosłych, które uczą utrzymywania równowagi poprzez balans na podeście i dzięki temu balansowi wchodzą w zakręty więc są to fajne, edukacyjne sprzęty dla małych i dużych. Dlaczego polecamy balansową Maxi Micro zamiast hulajnogi dwukołowej dla starszaków ?!? Już wyjaśniamy...

  • bo jest komfortowa
  • bo jest lekka
  • bo jest wymagająca
  • bo sama stoi

Już uzasadniamy...

Hulajnoga Maxi Micro bardziej komfortowa...

Hulajnoga Maxi Micro została wykonana z tworzywa, tak jak hulajnoga Mini Micro. Dopuszczalne obciążenie to w przypadku Maxi Micro 50 kg. Hulajnoga ta jeżdżąc po nierównościach ugina się pod AktywnymSmykiem, a uginający się, miękki podest tłumi większość drgań i nie przenosi ich tak sztywno na AktywnegoSmyka jak twarde, aluminiowe podesty w klasycznych dwukołowych hulajnogach dla kilkulatków.

Hulajnoga Maxi Micro jest lekka...

Wykonana z tworzywa hulajnoga waży niespełna 3 kg, lekkie, sztywne hulajnogi aluminiowe mogą ważyć też podobnie, lecz te poważniejsze - bardziej absorbujące drgania to waga bliżej 4 lub 5 kg.

Hulajnoga Maxi Micro jest wymagająca...

Podobnie jak w Mini Micro... na hulajnogach balansowych jeździ się jak na nartach, snowboardzie czy deskorolce - przechylamy się aby skręcić... ten kto jeździł na hulajnodze tego typu co Min Micro albo Maxi Micro... czyli na hulajnogach Micro Kickboard wie, że to fajna jazda lecz na początku nie jest to proste. Naszym zdaniem dziecko ćwiczy dużo bardziej równowagę na hulajnodze balansowej niż na klasycznej hulajnodze dwukołowej, w której aby skręcić musi tylko przekręcić kierownicę jak w rowerze...

Hulajnoga Maxi Micro stoi...

Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro stoi i ma się dobrze, nie przewraca się, nie obija, nie obija ścian, nie zajmuje dużo miejsca tak jak przewrócona hulajnoga dwukołowa, i co ważne - nie obija piszczeli przy wchodzeniu po schodach! To praktyczne... wsiada dziecko na hulajnogę, zatrzymuje się i ją zostawia... a nie krzyczy mamo potrzymaj lub nie rzuca sprzętu na glebę ;-)

close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.