Ochraniacze na kolana woom NEEBOWS

  Ochraniacze na kolana woom NEEBOWS

  179,00 zl
  Dostępny

  Ochraniacze na kolana woom NEEBOWS wykonane są z rozciągliwego i przewiewnego materiału a na końcach wyposażone w antypoślizgowe wstawki. Ochraniacze posiadają twardniejącą podczas upadku/uderzenia wkładkę gdy podczas jazdy jest ona bardziej miękka i wygodniej zgina się nogę w takich ochraniaczach. Ochraniacze woom za dostępne są w trzech rozmiarach.

  Rozmiar
  Ilość

  Dostawa od 12,00 zl

  Koszt dostawy tego produktu: od 12,00 zl
  więcej

  Ochraniacze na kolana woom NEEBOWS

  Jeśli pytanie dotyczy doboru wielkości to prosimy o podanie niezbędnych informacji (np. wiek, wzrost, długość nóżki, obwód głowy). Zachęcamy do przeczytania działu porady.

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Produkty dostępne staramy się wysyłać najszybciej jak to możliwe. Rowery wymagają sprawdzenia i regulacji, stąd troszkę dłuższy czas realizacji zamówienia z rowerem. Więcej → realizacja zamówienia.

  Znajdź odpowiedni rozmiar!

  • Dla określenia prawidłowego rozmiaru decydująca jest waga dziecka.
  • Zmierz najpierw obwód uda przy lekko zgiętym kolanie na cztery palce nad kolanem.
  • Porównaj zmierzony wymiar z danymi obwodu uda w tabeli poniżej.
  • Jeśli dziecko przekracza podaną maksymalną wagę dla danego obwodu, wybierz większy rozmiar. Jeśli obwód uda dziecka mierzy na przykład 30 cm, to dziecko potrzebuje rozmiaru M. Jeśli jednak dziecko waży 28 kg, odpowiednim rozmiarem dla jego wagi będzie rozmiar L.
  Rozmiar S M L
  Waga < 25 kg < 25 kg 25 - 50 kg
  Obwód uda 25 – 28 cm 29 – 31 cm 31 – 32 cm
  Klasa ochrony A A B

  Ochraniacze spełniają wymogi dotyczące środków ochrony indywidualnej (rozporządzenie UE 2016/425) i zostały przetestowane przez niezależny instytut badawczy zgodnie z normą EN 14120+A1: 2007-09 dla klasy 2. Europejska norma określa dwie klasy. Poziom 1: protektory do zwykłej jazdy na rolkach i poziom 2: protektory do figurowej jazdy na rolkach. Ochraniacze posiadają również znak CE, który znajduje się na metce z instrukcją czyszczenia na produkcie. Deklaracja zgodności z normą EN 14120+A1: 2007-09 jest dostępna na stronie "Ochraniacze NEEBOWS deklaracja zgodności

  Kolor (wiodący) czarny
  EAN
  Kolor (wiodący) czarny


  Napisz opinię

  Napisz rzetelną opinię o produkcie „Ochraniacze na kolana woom NEEBOWS”. Twoja opinia pomoże podjąć decyzję przyszłym kupującym. Nie zapomnij podać wzrostu i wieku dziecka, gdy piszesz o rowerku biegowym, jeździku, hulajnodze albo rowerze z pedałami. Dziękujemy :-)

  Jeśli masz pytanie w temacie produktu użyj formularza na stronie kontakt lub formularz „Zapytaj o ten produkt”.

  Wypełnij poniższe pola aby dodać opinię o produkcie. Obok opinii opublikujem tylko twoje imię. Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Brak opinii o produkcie. Napisz rzetelną opinię o produkcie!

  close Twój koszyk

  Nowe konto

  Masz już konto?
  Logowanie Resetuj hasło.