Zapięcia

Zapięcia

Zapięcia zabezpieczające rower lub hulajnogę przed niechcianą zmianą właściciela.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Niebieskie zapięcie Abus Numerino 5412 Combo
  • -18,00 zl

Zapięcie Abus Numerino 5412 Combo

70,00 zl 88,00 zl -18,00 zl
Zapięcie Abus Numerino 5412 Comb , którym zabezpieczysz przed niechcianą zmianą właściciela na przykład rowerek biegowy lub rower . Linka stalowa wysokiej jakości o średnicy 12 mm ma długość 85 cm i posiada indywidualnie ustawiany kod.

Zapięcie Abus Combiloop czarne

109,00 zl
Zapięcie Abus Combiloop , którym zabezpieczysz przed niechcianą zmianą właściciela na przykład rowerek biegowy , hulajnogę Mini Micro , hulajnogę Maxi Micro lub inną a nawet kask rowerowy . Zapięcie Abus Combiloop posiada powlekaną stalową linkę z pętlą o długości 200 cm i średnicy 5 mm oraz indywidualne ustawiany czterocyfrowy kod.

Zapięcie woom LOKKI czerwone

139,00 zl
Zapięcie woom pozwoli zabezpieczyć rower w łatwy sposób. Zapięcie wyposażone jest w zamek z czterocyfrowym kodem, w przeciwieństwie do zapięć na kluczyk ten kod może znać AktywnySmyk ;-) rodzice AktywnegoSmyka, dziadkowie... co ułatwia spontaniczne odpięcie i przejażdżkę.

Zapięcie woom LOKKI czarne

139,00 zl
Czarne zapięcie woom LOKKI pozwoli zabezpieczyć rower w łatwy sposób. Zapięcie wyposażone jest w zamek z czterocyfrowym kodem, w przeciwieństwie do zapięć na kluczyk ten kod może znać AktywnySmyk ;-) rodzice AktywnegoSmyka, dziadkowie... co ułatwia spontaniczne odpięcie i przejażdżkę.
close Twój koszyk

Nowe konto

Masz już konto?
Logowanie Resetuj hasło.