Realizacja zamówienia

W AktywnymSmyku chcemy abyś produkt otrzymał jak najszybciej. Dlatego towary posiadamy w swoim magazynie i możemy je wysłać bardzo szybko... tzn „od ręki”. To proste... albo produkt jest u nas i dostępność jest określona mianem "Dostępny | wysyłamy w 24/48 godz." lub towar jest u naszego dostawcy i jasno określamy to poprzez "Na zamówienie | dostępny do X-Y dni".

Praktyka... jeśli w dzień roboczy zamówienie zostanie złożone i opłacone do godz. 13 lub będzie to zamówienie pobraniowe to postaramy się zrealizować je tego samego dnia, a co za tym idzie przesyłkę otrzymasz na następny dzień roboczy. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 13, jego realizacja rozpocznie się następnego dnia roboczego.

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską zwykle w 1-2 dni robocze, nie mniej jednak najczęściej przesyłka dociera do odbiorcy na następny dzień roboczy.


Dostępność

  • Dostępny | wysyłamy w 24 godz.

    Produkt tak oznaczony znajduje się naszym magazynie i staramy się go wysłać w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy).
  • Dostępny | wysyłamy w 48 godz.

    Produkt tak oznaczony znajduje się naszym magazynie, lecz wymaga regulacji i wstępnego montażu stąd troszkę dłuższy czas realizacji... nie mniej jednak chcemy działać szybko i dążymy aby tak oznaczony produkty i tak był wysłany w 24 godziny.
  • Na zamówienie | dostępny do X-Y dni

    Produkt znajduje się u naszego dostawcy, przybliżony czas dostępności takiego produktu to X-Y dni.

O kolejnych etapach realizacji zamówienia informujemy mailem oraz na stronie „Historia zamówień”.

W przypadku, gdy AktywnySmyk nie jest w stanie wysłać zamówienia w podanym terminie – pracownik sklepu skontaktuje się z Tobą e-mailem lub telefonicznie.


Certyfikat Trusted Shop dla sklepu AktywnySmyk.pl

Szybka i darmowa* dostawa

Większość produktów sklep AktywnySmyk wysyła natychmiast a firma kurierska UPS dostarcza je na następny dzień roboczy :-)

Darmowa* dostawa na terenie Polski obowiązuje przy zakupie rowerka Puky albo hulajnogi Micro, dotyczy również zamówień powyżej 499zł!

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi 12 zł (paczka przedpłacona) lub 17 zł (paczka pobraniowa). Koszt dostawy zagranicznej zależny jest od kraju odbiorcy oraz wagi gabarytowej przesyłki.

Więcej na „Dostawa” i „Realizacja zamówienia

Płatność

Za zakupy w sklepie AktywnySmyk możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem, kartą kredytową bądź na raty (obsługę i bezpieczeństwo zapewnia PayU). Możesz także zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej na „Sposoby płatności

Sklep stacjonarny

Zapraszmy do sklepu AktywnySmyk na warszawskiej Ochocie przy ul. Białobrzeskiej 5 na zakupy, po odbiór zamówienia lub po poradę odnośnie doboru optymalnego sprzętu sportowego.

Sklep AktywnySmyk (mapka dojazdu, godziny otwarcia) »